FAQ

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób systemy klimatyzacji samochodowej ewoluowały z czasem, aby stać się bardziej wydajne i przyjazne dla środowiska?

Klimatyzacja samochodowa to przydatny wynalazek, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Chłodzi powietrze wewnątrz samochodu w upalne dni, utrzymuje optymalną temperaturę dla pasażerów i osusza szyby jesienią i zimą. Większość nowych samochodów jest obecnie standardowo wyposażona w klimatyzację.

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii stojącej za systemami klimatyzacji, które sprawiają, że jazda samochodem jest komfortowa?

Klimatyzacja ma na celu schłodzenie powietrza, które dostaje się do wnętrza pojazdu, a także usunięcie wilgoci, co wpływa na zwiększenie jakości i komfortu. Wypusty skierowane na okna pojazdu usuwają nadmiar wilgoci, który może powodować parowanie szyb. System działa przez zmianę stanu czynnika chłodniczego z ciekłego na gazowy, co pozwala na wypuszczanie zimnego, suchych powietrza do wnętrza.

Uwagi i zgłoszenie warsztatu

dodajwarsztat@warsztat-samochodowy-warszawa.pl